Doporučení partneři


Jazyková škola EMINENC

Přihlaste se na některou z cambridgeských zkoušek (PET, FCE, CAE) prostřednictvím naší partnerské jazykové školy EMINENC, která Vám zajistí celý proces přihlášení a vy nemusíte udělat témeř nic, jen poslat on-line přihlášku, uhradit poplatek za zkoušku a pak se dostavit ve správném temínu dobře připraveni a naladěni.

Výhodou oproti přihlášení přímo na British Council je především rychlost zpracování požadavku a související služby s registrací ke zkoušce.

Registrace ke zkouškám

On-line přihláška na zkoušku PET

On-line přihláška na zkoušku FCE

On-line přihláška na zkoušku CAE


Lysseum - Kurzy účetnictví, mezd a daní

Plánujete profesionální účetní dráhu nebo se chcete zdokonalit pro další studium? Pak stačí vybrat ten správný rekvalifikační kurz společnosti Lysseum s.r.o. Účetní kurzy Lysseum jsou zárukou nadstandardní úrovně vzdělání za standardní ceny. V nabídce Lyssea najdete rekvalifikační kurzy účetních programů, účetnictví, mzdového účetnictví, daní a mnoho dalších typů kurzů a služeb.Výuka probíhá o víkendech také v Praze v učebnách jazykové školy LEXIS.


Tanec jako prostředek komunikace

Tanec a mapy pohybu - Rena Milgrom. Naučte se komunikovat se svým tělem, chápat jeho podstatu a používat ho jako prostředek k uskutečnění všech pohybových dovedností v jakémkoli věku a s jakýmkoli profesním zaměřením. Více informací na stránkách tanečnice Reny Milgrom.

 


Jeden z klíčů k mezilidské komunikaci

Přejete si být nejen výkonní, ale chcete při tom zároveň mít kvalitní vztahy s Vašimi blízkými, zákazníky, kolegy, nadřízenými i podřízenými, dělat práci, která Vám dává smysl a baví Vás a zažívat vnitřní pohodu a smysluplnost svého bytí? Pak se na svůj život podívejte třeba z pohledu koučinku na stránkách Zorky Rossmannové Koučink pro život.


Výuka Excelu

Cítíte, že v používání Excelu máte rezervy a chcete s tím něco udělat? Chystáte se na pracovní pohovor, na kterém po Vás bude práce s ním požadována? Nastupujete na novou pozici, na které budete výpočty a práci s daty často používat? Využijte možnost individuální výuky. Během několika hodin si ujasníte a procvičíte co už umíte a naučíte se řadu nových věcí, které Vám usnadní práci. Více informací najdete na stránkách o výuce.