Pomaturitní studium angličtiny Praha

Pomaturitní studium angličtiny Praha - ročník 2016/2017

Pomaturitní studium angličtiny je jednoletý intenzivní jazykový kurz se statutem a výhodami studenta pro čerstvé maturanty 2016 od září 2016 do června 2017 v rozsahu 20 hodin týdně. Ke studiu se mohou přihlásit i ostatní zájemci o roční intenzivní studium, ti však bez statutu studenta. Studium je akreditované vyhláškou MŠMT.


Co je pomaturitní studium angličtiny? 
Proč v Lexisu? 
Cena studia 
Reference absolventů 
Přihláška ke studiu 

Aktuality

"Bez Aj bych se teď v zaměstnání neobešel, tzn. že to bylo skvělé a celkem mi chybíte :)" - Tomáš (Facebook) -

"Ja jak mela blok ze stredni skoly v aj, kde si na me profesor zasedl, tak behem par tydnu na pomaturitku zmizel. Velke DIKY vsem!"- Petra B. (Facebook) -


ROČNÍK 2016/2017: "ROZMLUVTE SE!"

- falešní začátečníci (A2) až mírně pokročilí (nižší B1) - příprava na mezinárodního certifikát Cambridge Preliminary (PET)

- středně pokročilí (B1/B2) - příprava na mezinárodního certifikát Cambridge First (FCE). 

Studium doporučujeme například absolventům učebních oborů s maturitou, kteří nepokračují ve studiu na vysoké škole, ale potřebují si doplnit vzdělání o aktivní angličtinu na pracovní komunikativní úrovni. Studium je pouze dopolední, lze při něm pracovat v odpoledních směnách.

Pokud anglicky moc neumíte, a chcete se naučit ji aktivně používat, je roční pomaturitní studium ideální volbou. Mnoho našich absolventů odjelo po ukončení studia do zahraničí nebo se dobře uplatnili v oblasti práce, kde je angličtina také potřeba, ale málokdo ji v dané oblasti umí (hotelnictví, gastro, umělecká oblast, kosmetické nebo kadeřnické služby, atd.). 

POMATURITNÍ STUDIUM ANGLIČTINY

 • denně 4 hodiny výuky angličtiny 5 dní v týdnu
 • dopolední výuka 9:15-12:30
 • statut a výhody studenta pro všechny maturanty 2016
   
 • velmi intenzivní forma studia zakončená mezinárodní zkouškou na úrovni B1 požadované státní správou ČR (PET - Cambridge Preliminary) nebo na úrovni B2 (FCE - Cambridge First)
   
 • malá skupina 8-12 studentů v jedné třídě
   
 • výuka zážitkovou komunikativní metodikou doplněná o drilovou Callanovou metodu pro rychlé rozmluvení
 • výuka s oblíbenými vynikajícími českými pedagogy
 • konverzační hodiny s kvalifikovaným rodilým mluvčím
 • k "papírové" výuce používáme také projektor a moderní technologie
   
 • Wi-Fi připojení v celé škole
 • 10% sleva na učebnice
 • vlastní skupina na Facebooku

PROČ PRÁVĚ V LEXISU?

Protože jsme malá rodinná škola s citem pro lidi a pro jazyk. Obvykle otevíráme jen jednu až dvě třídy, kde se studentům můžeme plně věnovat a kde je více prostoru pro řešení individuálních potřeb studentů. Učíme rádi a především chceme, aby studenty angličtina bavila, ztratili zbytečné bloky a začali angličtinu aktivně používat. A podle referencí našich absolventů se nám to i daří. 

Podívejte na naši VIDEOPREZENTACI, kterou jsme natočili už v roce 2010, ale informace zůstavají stále platné.  Uvidíte pohledy na studium ze strany lektorů, managementu školy, studentů, rodičů i daňového poradce. Příběhy vystupujících studentů jsou moc hezké - Sabina se nakonec odstěhovala do Austrálie, Ondřej se díky angličtině dostal k práci, kterou chtěl dělat. Jaký bude ten Váš příběh? :)

Výuka probíhá téměř v centru Prahy jen 2 min. od metra "A" Náměstí Jiřího z Poděbrad a 10 min. od Hlavního nádraží. Mapa a kontakty


CENA POMATURITNÍHO STUDIA


Základní cena studia: 27.990 Kč / rok (možnost platby až ve 4 splátkách)

Při platbě celého studia do 30.6.2016 cena jen 25.990 Kč.

Při platbě  dvou a více osob najednou je cena pouze 25.990 Kč pro každého z nich při jednorázové platbě.

 Set učebnic (cca 2000 Kč) a poplatek za zkoušku není zahrnut v ceně. 

Maturanti 2016 si prodlouží statut studenta o další rok a tím více než polovinu školného ušetří na zdravotním a sociálním pojištění a dalších výhodách.


JAK SE PŘIHLÁSIT

Součástí přijímacího řízení je vstupní jazykový test v délce cca 45 minut, pro který si domluvte individuální termín. Těšíme se na Vás.


REFERENCE OD NAŠICH STUDENTŮ

Jazykovou školu Lexis bych s čistým svědomím doporučil ostatním. V Lexis učí lidé, kteří své práci dokonale rozumí a vše jednoduše a srozumitelně dovedou vysvětlit. Komunikace s rodilým mluvčím je nenahraditelná zkušenost.

-Adam Němec-

S pomaturitním studiem jsem velice spokojená a určitě bych Lexis doporučila dalším studentům. Lexis totiž nabízí kvalitní výuku za přijatelnou cenu. Líbí se mi hlavně méně studentů ve skupině a individuální přístup lektorů, pestrost hodin a častá konverzace s rodilým mluvčím.

-Markéta Tesařová-

Kdybych měl druhou možnost studovat pomaturitní studium v této škole, dlouho bych se nerozhodoval. Přístup ke studentům je naprosto odlišný než na střední škole. Zde se pro mě učivo stalo zábavou. Interakce během studia bylo hojně a komunikace s rodilým mluvčím je nenahraditelná. Z vlastní zkušenosti můžu jen a jen doporučit všem studentům.

-Ondřej Adam-

Lexis je tvořen skvělým kolektivem ať už ze strany personálu nebo studentů. V Lexisu nezáleží na tom, na které úrovni znalostí se nacházíte, jelikož každý si tam najde to své.

-Jan Holeček-

Mě osobně se líbilo všechno. Výuka byla skvělá a zábavná. Aktivity pomohly nam zlepsit si anglictinu a pote udelat PET ci FCE. Lektorky naprosto úžasné, velké díky patří Yveta Kenety, Faith Agaba a Petra Snížková, které mě toho tolik naučily a bylo těžké se s nima rozloučit. Rok byl velice krátký.

- Petra M. (Facebook) -

Spokojenost největší  spravný lektorky  nemůžu nic vytknout, hned bych si to dala ještě jednou byl to fajn rok.

- Eva M. (Facebook) -

Za mě také největší spokojenost ,klidně bych si ten rok dala jeste jednou. Hlavně jste s námi měli trpělivost která byla občas potřeba :)

- Mia H. (Facebook) -

 

AKTUALITY

Dny otevřených dveří 29. - 31. 3. 2016 10-16

podívejte se, jak to u nás vypadá- více na Facebooku https://www.facebook.com/pomaturitni.studium.anglictiny.praha

------------------------ 

20.1.2016 Zápis do pomaturitního studia 2016/2017 zahájen, při platbě celého studia do 30.6.2016 cena jen 25.990 Kč.

 


Soubory ke stažení:   školní řád