Doporučení partneři


Jazyková škola EMINENC

Přihlaste se na některou z cambridgeských zkoušek (PET, FCE, CAE) prostřednictvím naší partnerské jazykové školy EMINENC, která Vám zajistí celý proces přihlášení a vy nemusíte udělat témeř nic, jen poslat on-line přihlášku, uhradit poplatek za zkoušku a pak se dostavit ve správném temínu dobře připraveni a naladěni.

Výhodou oproti přihlášení přímo na British Council je především rychlost zpracování požadavku a související služby s registrací ke zkoušce.

Registrace ke zkouškám

On-line přihláška na zkoušku PET

On-line přihláška na zkoušku FCE

On-line přihláška na zkoušku CAE


Jeden z klíčů k mezilidské komunikaci

Přejete si být nejen výkonní, ale chcete při tom zároveň mít kvalitní vztahy s Vašimi blízkými, zákazníky, kolegy, nadřízenými i podřízenými, dělat práci, která Vám dává smysl a baví Vás a zažívat vnitřní pohodu a smysluplnost svého bytí? Pak se na svůj život podívejte třeba z pohledu koučinku na stránkách Zorky Rossmannové Pekařové Koučink pro život.


Výuka Excelu

Cítíte, že v používání Excelu máte rezervy a chcete s tím něco udělat? Chystáte se na pracovní pohovor, na kterém po Vás bude práce s ním požadována? Nastupujete na novou pozici, na které budete výpočty a práci s daty často používat? Využijte možnost individuální výuky. Během několika hodin si ujasníte a procvičíte co už umíte a naučíte se řadu nových věcí, které Vám usnadní práci. Více informací najdete na stránkách o výuce.