Reference od našich studentů

Jazykovou školu Lexis bych doporučila všem, kteří ve výuce jazyka teprve začínají, tak i pokročilým, kteří se chtějí zdokonalovat. Lexis nabízí zkušené příjemné lektory, kteří dokáží v hodině vytvořit pohodovou atmosféru, takže vás výuka anglického jazyka baví. Už dvakrát jsem se pokoušela začít s angličtinou, ale vždy jsem po několika málo lekcích skončila, protože mě výuka nebavila. Do Lexisu chodím už rok a půl a ráda bych ve výuce pokračovala i nadále, jelikož sama na sobě vidím pokroky a máme perfektní lektorku, která nás motivu ke zdokonalení v jazyce ještě více. Velky dík!!!

Zdeňka Brunová - veřejný kurz


Hezký podvečer,
ráda bych Vám poděkovala za velmi přínosný přípravný kurz na zkoušku FCE pod vedením rodilého mluvčího Davida Hughse. Jeho hodiny mi přinesly touhu opět se v anglickém jazyce posunout vpřed a dovedly mě příjemně pobavit i rozšířit jazykové obzory. Také mi vyhovovala skupina lidí, která se na tomto kurzu na FCE sešla. Ráda bych proto poděkovala panu Hughsovi i celé jazykové škole Lexis, která vytváří příjemné a motivující prostředí pro studium jazyků.
 
Kateřina Kalistová - studentka FCE

Všem doporučuji profesionalitu a přátelský přístup ve výuce angličtiny. Věk vůbec nerozhoduje, začít a pokračovat ve studiu se zde může kdykoliv.

Stačí jen přijít a začít. 

Jarmila Kolářová - individuální kurz


Nemohla jsem si vybrat lépe. Jazyková škola LEXIS má příjemný a ochotný lektory i ostatní personál. Určitě ji doporučuji.

Studentka veřejného kurzu


Do Lexisu chodím již asi čtyři roky. Začínala jsem úplně od ""nuly"" a strašně mě těší, když se teď na dovolené, ale i v práci s klientem domluvím. Navíc se v malé skupině vždycky vytvořilo přátelské prostředí.
 
Miroslava Zemanová - veřejný kurz

Velmi si cením osobního a přátelského přístupu naší lektorky.

Hana Popelková - veřejný kurz


David je evidentně zkušený učitel, na jeho hodinách se člověk ani vteřinu nenudí. Oceňuji svižnost jeho projevu a schopnost předat nám v poměrně krátkém časovém úseku velký objem informací. Považuji jej za vůbec nejdynamičtějšího učitele, jakého jsem kdy měla. Minusem je pro mě pozdní hodina výuky, přeci jen kolem osmé už to moc nemyslí :)
 
Lenka Svobodová - studentka CAE

Jazykovou školu Lexis mohu jen doporučit.Navštěvuji jejich kurzy AJ již 2 roky a v nezbývá mi než chválit a chválit. Pokud je hodnotím po  stránce výuky, tak  mají dobrý systém i  kvalitní lektory. Naslouchají přání svých žáků a snaží se přizpůsobit výuku tak, aby vyhovovala dané skupině. Jsou výbornými profesionály. Když jsem přišla s přáním najít kurz Aj pro mého syna,  vypsali ho, i když skupina dětí byla menší než  obvyklá, a našli tak úžasného lektora, že můj syn, který AJ do té doby bojkotoval, se na lekce těší a doma na internetu si sleduje a hledá  funny videa v angličtině.

Pokud vše hodnotím jen jako člověk, tak  musím říct, že všichni zaměstnanci jazykové školy Lexis, se kterými jsem se kdy setkala, jsou milí a vstřícní.Zkrátka Lexis je  příjemné prostředí s bezvadnými  lidmi, kde mě baví se učit AJ, i když si čas na lekci musím napracovat, stojí mi to za to :)

Petra Zadražilová - veřejný kurz


Děkuji jazykové škole Lexis za profesionální jednání všech jeho zaměstnanců a příjemné prostředí, které svým přístup vytvářejí. Zároveň jsem si mohl již se třetím lektorem ověřit vysokou kvalitu zdejší výuky angličtiny a mohu všem studium v Lexisu vřele doporučit. Já sám se už těším na pokračování v podzimním semestru. 

Jan Bořánek - individuální kurz


Navštěvuji Lexis druhým rokem, výuku angličtiny a pokroky jsou více než znatelné -:)))mohu jenom doporučit!

Radka Stěhulová - veřejný kurz


Vyjadřuji naprostou spokojenost.

Martin Mudroch - veřejný kurz


Lexis je tvořen skvělým kolektivem ať už ze strany personálu nebo studentů. V Lexisu nezáleží na tom, na které úrovni znalostí se nacházíte, jelikož každý si tam najde to své.

Jan Holeček - pomaturitní studium


Vystřídala jsem hodně jazykových škol v Praze, nejvíce mně ale vyhovuje LEXIS, a to z důvodu velmi profesionálního a zároveň přátelského přístupu ke klientovi.

Olina Chmelíková - individuální kurz