TOEIC testování - Czech Republic Speaks English

PROJEKT Czech Republic Speaks English

Registrace je k 31.10.2013 uzavřena.

Ve dnech 25.-30.11.2013 proběhne na jazykové škole LEXIS bezplatné testování znalostí angličtiny pro mezinárodní komunikaci v rámci projektu Czech Republic Speaks English.

Zúčastněte se i vy celorepublikového testování z anglického jazyka – stačí si zvolit místo a datum. Zvolte si odpovídající test: TOEIC®, TOEIC Bridge™, nebo TOEFL Junior®. Bezplatně si ověřte svou úroveň angličtiny.

Projekt CZECH REPUBLIC SPEAKS ENGLISH organizuje společnost ETS Global ve spolupráci s autorizovanými jazykovými školami a akademickými institucemi. Projekt rovněž podporují organizace AJŠA, ACERT, J. W. Fulbright Commission, Národní centrum Europass ČR a zaštituje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

Projekt CZECH REPUBLIC SPEAKS ENGLISH představuje vůbec první pokus otestovat úroveň znalostí anglického jazyka v České republice. Cílem testování je shromáždit informace o stupni zvládnutí angličtiny u žáků, studentů, zaměstnanců firem a v zásadě všech, kdo se chtějí dozvědět, jak umí anglicky.

Tato celorepubliková iniciativa je založena na uznávaných mezinárodních jazykových zkouškách TOEIC® Listening & Reading, TOEIC Bridge™ a TOEFL Junior®, které vytvořila společnost Educational Testing Service (ETS), největší nezávislá organizace zabývající se hodnocením jazykových znalostí a pedagogickými výzkumy, která se může pochlubit více než šedesátiletou tradicí. Kvalita a spolehlivost uvedených testů odpovídá nejvyšším měřítkům.

Czech Republic speaks English - Dont miss the opportunity!

Projektu se může zúčastnit široká veřejnost a samotná účast je zdarma.

Testování se bude konat ve dnech 25.–30. listopadu 2013 v prostorách autorizovaných jazykových škol a akademických institucí.

Účastníci se mohou přihlásit na jednu ze tří jazykových zkoušek, které se liší podle věku a jazykových znalostí. Více informací o samotných zkouškách a výběru nejvhodnější z nich najdete zde:

Proč se zúčastnit?

  • Můžete si ověřit svou úroveň znalosti angličtiny
  • Do testování můžete zapojit také své blízké či přátele
  • ZDARMA si můžete vyzkoušet mezinárodně uznávanou jazykovou zkoušku
  • Obdržíte certifikát o účasti v projektu s uvedením dosažené úrovně podle SERR (např. B2)
  • Získáte voucher se slevou na jednu z oficiálních zkoušek. Vybrat si můžete ze tří zkoušek: TOEIC® L&R, TOEIC Bridge™, TOEFL Junior®

Kde se zaregistrovat?

Testování proběhne na autorizovaných akademických institucích a jazykových školách. Zvolte si místo, které vám nejlépe vyhovuje, a u příslušné školy/akademické instituce si zarezervujte účast.

Seznam autorizovaných akademických institucí a jazykových škol

Termíny testování v jazykové škole LEXIS

TOEIC Listening & Reading

úterý 26.11. 2013 13.00-15.00

středa 27.11. 2013 13.00-15.00

pátek 29.11. 2013 16.00-18.00 - termín je již plně obsazen

sobota 30.11.2013 10:00 - 12:00 - termín je již plně obsazen

TOEIC Bridge

pátek 29.11. 2013 17.00-18.00

Registrace je k 31.10.2013 uzavřena.

Registrace k účasti na projektu se přijímaly do 31. října 2013.